Nasi chłopcy odnieśli historyczne zwycięstwo w Turnieju Motoryzacyjnym. Jesteśmy najlepszą szkołą w całej WIELKOPOLSCE  I JEDZIEMY jako jedyna drużyna na finał centralny do BIAŁEGOSTOKU  12-13 CZERWCA.

Do rywalizacji finału wojewódzkiego przystąpiły drużyny z 22 szkół ponadgimnazjalnych z całej Wielkopolski. Naszą szkołę reprezentowali: Igor Kałużny (IVts), Albert Bandzwołek(IVts), Jacek Maciejewski(IVts). Jak co roku drużynę przygotowywał i opiekował się nauczyciel przedmiotów samochodowych Ireneusz Trzeciak. Turniej obejmował następujące konkurencje:
- sprawdzian wiadomości z przepisów ruchu drogowego oraz historii polskiej motoryzacji,
- sprawdzian z umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
- przygotowanie pojazdu do jazdy,
- jazda sprawnościowa motorowerem,
- jazda sprawnościowa samochodem z tzw. talerzem Stewarda.
Nasi samochodziarze wygrali niemal wszystkie konkurencje sprawnościowe i uzyskali wysokie wyniki z części testowej co pozwoliło na zwycięstwo z dużą przewagą punktową.

  • IMG-20180523-WA0003
  • IMG-20180523-WA0004
  • IMG-20180524-WA0006
  • IMG-20180524-WA0007