We wtorek 17 kwietnia 2018 r. odbyła się w naszej szkole Olimpiada Językowa pod patronatem honorowym Starosty Pleszewskiego i patronatem medialnym redakcji "Życia Pleszewa". Starostwo Powiatowe w Pleszewie było również fundatorem nagród głównych - słowników językowych. Naszą imprezę wsparło również wydawnictwo Macmillan i Rada Rodziców przy ZST. Olimpiadę oficjalnie otwarł p. Artur Kukuła, dyrektor ZST życząc wszystkim powodzenia. Gościliśmy również w naszej szkole p. Dorotę Wysz przedstawicielkę wydawnictwa MACMILLAN oraz p. Jakuba Nowaka z redakcji "Życia Pleszewa". Uczestnicy zmierzyli się z testami leksykalno-gramatycznymi przygotowanymi przez nauczycieli naszej szkoły. Następnie testy zostały sprawdzone w bibliotece szkolnej i wyłoniono zwycięzców w 3 kategoriach.
JĘZYK ANGIELSKI
I miejsce - Jonasz Tyczyński - ZST Pleszew
II miejsce - Alan Kowańdy - ZST Pleszew
III miejsce - Maksymilian Płaczek - LO Pleszew
JĘZYK ANGIELSKI w kategorii klas dwujęzycznych z LO Pleszew
I miejsce - Bartosz Dąbrowski
II miejsce - Magdalena Staniszewska
III miejsce - Dawid Królak
JĘZYK NIEMIECKI
I miejsce - Klaudia Winiecka - ZSUG Pleszew
II miejsce - Agnieszka Zachman - ZSPPCKU Marszew
III miejsce - Mateusz Kasprzak - ZST Pleszew
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!
Dziękujemy również opiekunom uczestników za pracę w Komisji Konkursowej!

  • 20180417_082421
  • DSC03862
  • DSC03873
  • DSC03877