2 lutego 2018 r. w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki w Kaliszu uczniowie klas IV TEH i III TEH, którzy zakwalifikowali się do finału konkursu Wiedzy Ekonomicznej, rywalizowali o nagrody w dwóch sekcjach. W sekcji rachunkowości reprezentowali nas: Oliwia Brocka, Aleksandra Melka z kl. III TE i Monika Łukomska z kl.III TH oraz Jagoda Duda z kl.IV TH i Katarzyna Jankowska z kl. IV TE. W sekcji Ekonomii i Finansów o nagrodę walczyli: Aneta Kubiak, Klaudia Witek, Szymon Górski, Katarzyna Świtalska, Aleksandra Perlińska, Dominika Nowacka i Patryk Topp z kl. IV TE. Zawody zakończyły się sukcesem dla Szymona Górskiego z kl. IV TE, który w sekcji Ekonomii i Finansów zajął I miejsce .
SERDECZNIE GRATULUJEMY Szymonowi Górskiemu i wszystkim uczestnikom finału tak licznie reprezentującym naszą szkołę.
ŻYCZYMY powodzenia i dalszych sukcesów w konkursach i olimpiadach!

• IMAG1052
  • IMAG1053