Z okazji Narodowego Święta Niepodległości administratorzy szkolnego facebooka ogłosili konkurs graficzny na zdjęcie profilowe szkoły związane z tym świętem. Uczniowie ZST nadesłali 28 prac graficznych w formacie jpg. Prace te zostały umieszczone na szkolnym facebooku. Komisja konkursowa w składzie: Natalia Tatko, Aleksandra Waliszewska, Szymon Szpunt, Dariusz Niemczewski, Jacek Mikuła, Jerzy Jurdziński i Janusz Waliszewski miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe. Autorzy prac wykazali się dużą kreatywnością i pokazali, że patriotyzm jest dla nich ważny. Trzy najlepsze prace przyozdobiły szkolnego facebooka jako zdjęcia profilowe szkoły. Autorami tych prac byli:
I miejsce- Jakub Michniacki z klasy III ti
II miejsce - Tobiasz Marciniak z klasy III ti
III miejsce - Miłosz Chojnacki z klasy II ti

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu!

  • 01
  • 02
  • 03