Dnia 28 kwietnia 2017r. mury szkoły na Zielonej pożegnały kolejne pokolenie absolwentów. Uroczystość uświetniła obecność Pana Starosty Macieja Wasielewskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Mirosława Kuberki. Najlepsi uczniowie to: z klasy III LO - Julia Góralczyk, Natalia Zacharczuk, Weronika Sołtysiak, z klasy IVTR - Tomasz Gierszewski, Kamil Szkudlarek, z klasy IVTI - Bartosz Ruta, Szymon Delikat, Patryk Jasiak, Grzegorz Kasprzak, Oskar Hertman, z klasy IVTE - Anna Wołowicz, Piotr Furmaniak, Monika Frencel, z klasy IVTS - Damian Czajka, oraz wybitni sportowcy otrzymali listy gratulacyjne z rąk Dyrektora szkoły Pana Artura Kukuły. Smutek pożegnania umilił występ absolwentów, którzy zaprezentowali wszystkie etapy Edukacji w Zespole Szkół Technicznych w Pleszewie. Przed Nimi jeszcze egzamin maturalny oraz egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Życzymy powodzenia.

  • DSC_0629
  • DSC_0631
  • DSC_0633
  • DSC_0634