W akcji honorowego oddawania krwi, która odbyła się w naszej szkole w poniedziałek 03 kwietnia 2017 roku wzięło udział 91 osób. Nie wszystkim dane było oddać krew – prawie trzydzieści osób, z różnych powodów, musiało z tego zrezygnować. W żaden sposób nie umniejsza to ich poświęcenia dla szlachetnej idei dzielenia się z innymi tym co najcenniejsze – cząstką samego siebie.
Po raz kolejny nasi uczniowie i absolwenci zebrali zasłużone pochwały ekipy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Dzięki naszej młodzieży udało się zasilić bank krwi ponad 25 litrami tego życiodajnego płynu.
Wszystkim, którzy zdecydowali się na oddanie krwi serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich potrzebujących, którym ratujecie życie i zdrowie.

  • DSC07746
  • DSC07747
  • DSC07748
  • DSC07749